Bus vervoer

Tijdens OUT of the BOX op zaterdag 27 februari hebben we groot busvervoer vanuit Assen, Gieten, Gasselternijveen, Borger, Winschoten, Blijham, Vlagtwedde, Onstwedde, Alteveer, Appingedam, Siddeburen, Meeden, Veendam en de Pekela's.

Opstaptijden en opstapplaatsen staan hieronder en tickets kun je online kopen op: https://frontoffice.paylogic.nl/?event_id=109216&point_of_sale_id=9685

Zonder online een ticket gekocht te hebben kan je niet met de bus mee! Prijs is inclusief de entree van FOX!

Lijn 1

Assen Station - 22:30

Gieten station de Brink - 23:00
Gasselternijveen bushalte de rotonde - 23:15
Borger hotel Bieze - 23:35

Lijn 2

Winschoten station - 22:30
Blijham spar - 22:40
Vlagtwedde jumbo - 22:55
Onstwedde coop - 23:05
Alteveer bushalte avebe - 23:15

Lijn 3

Appingedam station - 23:00
Siddeburen de 4 jaargetijden - 23:10
Meeden carpool N33 - 23:20
Veendam station - 23:30
Pekela's carpoolstrook - 23:45 

Lijn 4

Ter Apel aldi hoofdstraat - 23:50
Valthermond rabobank N379 - 00:05
Musselkanaal supercoop - 00:20

€ 15  inclusief entree